Mam 5 latek. Zgaduję, rysuję, maluję

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Spółka z o.o. S.K.A.
youstyna

Drodzy Rodzice! Każde dziecko chce się uczyć. Potrzebuje jedynie różnorodnych zadań i pochwały. Dzięki pięknie zilustrowanym ćwiczeniom, przygotowanym na miarę możliwości dziecka, książki z teczki 5-latka zapewnią małemu czytelnikowi zarówno rozwój jak i satysfakcję. Pięknie zilustrowane zadania umożliwiają dziecku rozwój i sprawią wiele przyjemności. Życzymy miłej zabawy! W teczce...

W teczce znajdziecie:
- 4 książeczki z zadaniami plastycznymi
- książeczkę z wierszykami i zadaniami
- nalepki
- tekturowe wypychanki