youstyna

"Uniwersytet 4-latka" to zeszyt z zadaniami przygotowującymi do nauki pisania i czytania, kształtującymi spostrzegawczość i logiczne myślenie, a także przekazującymi wiedzę o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. W serii: Uniwersytet 4-latka, Wierszyki 4-latka, Zadania...

W serii: Uniwersytet 4-latka, Wierszyki 4-latka, Zadania 4-latka, Cyferki 4-latka, Malowanki 4-latka i Naklejkowo 4-latka.