Miejsce

Wydawnictwo: Kurpisz
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Osobiste i zawodowe życie młodego warszawskiego dziennikarza, Piotra Piłata, zaczyna walić się w gruzy, kiedy ogarnia go obsesja dojścia do prawdy na temat serii makabrycznych morderstw, których ofiary, poćwiartowane, odnajdywane są w różnych ..

Karo | 2013-07-17
Na półkach: Przeczytane, 2013

Ciężko było przebrnąć przez pierwsze strony książki, ponieważ wydawało się jakby autor przeciągał lub zwyczajnie "pitolił", że łatwo było "zamotać się" czy opisujemy postać, otoczenie czy charakterystyczny element natury.
Z biegiem czasu i książki palce zaciskały się na papierze coraz mocniej, a czytelnik chciał tylko dowiedzieć się - co dalej, jak dalej, jak to się skończy. Nic nie było do końca do przewidzenia w tej książce.
Wakacyjna perełka, która kosztowała mnie 1,50zł.

Paulina Żęgota | 2013-01-10
peony | 2015-07-28