Wesołe zadania 5-latka. Mała szkoła

Seria: Mała szkoła
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Spółka z o.o. S.K.A.
youstyna

Wesołe zadania 5-latka to zbiór trzech rodzajów książeczek przygotowanych z myślą o starszych przedszkolakach. Część pierwsza to zadania doskonalące logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz wzbogacające wiedzę o świecie. Część druga to dowcipne wiersze z ciekawymi poleceniami. Trzecia część zbioru to atrakcyjne ćwiczenia plastyczne, w których wykorzystano różne techniki, by dziecko...

Część druga to dowcipne wiersze z ciekawymi poleceniami.
Trzecia część zbioru to atrakcyjne ćwiczenia plastyczne, w których wykorzystano różne techniki, by dziecko doskonaliło układ ręka-oko i rozwijało wyobraźnię.