Przypadki blondynki czyli... defiladowy krok na podmokłym terenie

Wydawnictwo: Klin
Katarzyna

Co robi dokumentujący uroczystość żałobną fotograf, gdy leżąca w trumnie nieboszczka nagle się odzywa? Co dzieje się z dziewczyną, która zauważa, że zamiast na desce, tonącej w ciemnościach, biwakowej latryny usiadła… na jakichś męskich kolanach? Dlaczego unikający kontaktu z najbliższymi człowiek wymienia w swym testamencie kogoś, kto… nie istnieje? To tylko niektóre z przygód, doświadczonych rzez blondynkę. Najprawdziwszą z prawdziwych – o złotych włosach i błękitnych oczach!

źródło opisu: www.wydawnictwoklin.pl

źródło okładki: www.wydawnictwoklin.pl