Akademia 4-latka

Wydawnictwo: Skrzat
youstyna

Rekomendowane przez Ośrodek Wczesnej Pomocy Psychologicznej w Krakowie ćwiczenia z naklejkami, rozwijające podstawowe sprawności dzieci w wieku przedszkolnym. Dużym walorem opracowania są zadania kształcące operacje myślowe oraz ćwiczenia potrzebne do nauki pisania i czytania, doskonalące analizę i syntezę wzrokową. Książeczki zawierają również zadania usprawniające umiejętności manualne...

i syntezę wzrokową. Książeczki zawierają również zadania usprawniające umiejętności manualne dzieci, m.in. wklejanie w odpowiednie miejsca naklejek, rysowanie po śladzie czy łączenie elementów.