youstyna

W przedszkolu żyrafki dzieci będą się uczyć, bawiąc! Rozwiązując zagadki, obserwując, porównując, kreśląc, malując i kolorując, maluchy naucza się poprawnej wymowy, opowiadać, myśleć i tworzyć. Żyrafka zaprasza wszystkich ciekawych świata i twórczych przedszkolaków. W teczce znalazły się zeszyty z serii "Przedszkole żyrafki": Zgadywanki. 4-latka Zabawy językowe. 4-latka Zabawy plastyczne....

W teczce znalazły się zeszyty z serii "Przedszkole żyrafki":

Zgadywanki. 4-latka
Zabawy językowe. 4-latka