Piesek idzie do szkoły

Wydawnictwo: Skrzat
9788374372084
youstyna

Dziecko pomaga pieskowi rozwiązywać zadania, a gdy zaistnieje taka potrzeba - poprawia błędne odpowiedzi udzielone przez pieska. Zwiększa to poczucie wartości przyszłego ucznia, umacnia wiarę we własne siły. Dzięki udzielaniu pomocy i korygowaniu błędów pieska, dziecko przekonuje się o tym, że nikt nie jest nieomylny, każdy może popełnić błąd, a ono ma już tak dużą wiedzę i umiejętności, że może bez żadnych problemów pomagać roztargnionemu pieskowi.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90078696-piesek-idzie-do-szkoly

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90078696-piesek-idzie-do-szkoly