O kocie, który został czarodziejem

Wydawnictwo: Arkady
youstyna

W lesie stworzonym przez dzieci może zdarzyć się wszystko i wszystko się zdarza. Marcin i Natalka rysują własny świat, w którym drzewa bywają niebieskie, zebry w kwiatki, a lew ma jedynie połowę grzywy. Czy w tej bajkowej krainie wszyscy są szczęśliwi? Może ktoś jest samotny i szuka przyjaciela, ktoś się boi lub chciałby być zupełnie kimś innym niż jest? Każda opowieść z nowej serii zawiera...

Każda opowieść z nowej serii zawiera jakąś istotną prawdę. Anna Onichimowska, uznana i popularna autorka, prosto i ciepło, a zarazem intrygująco mówi tu o ważnych, ale trudnych dla dziecka sprawach - akceptacji siebie, tolerancji, bliskości, strachu, samotności.

Książkę opatrzyła pięknymi ilustracjami Joanna Sedlaczek.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90161181-o-kocie-ktory-zostal-czarodziejem

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90161181-o-kocie-ktory-zostal-czarodziejem