Uwierz w Siebie. Trening budowania poczucia własnej wartości dla kobiet

Wydawnictwo: Media Group Consulting
poradniki
youstyna

"Uwierz w siebie" to doskonałe narzędzie, przeznaczone do budowania poczucia własnej wartości. Poprzez wykorzystanie posiadanych zasobów, pozwala na szybką i skuteczną zmianę postrzegania siebie. Poczucie własnej wartości jest fundamentem, na którym budujemy właściwe relacje z innymi osobami, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Zwątpienie i niska samoocena, są przyczyną wielu niepowodzeń. Jeśli chcesz uwierzyć w siebie, wygrać z niską samooceną, być skuteczną w życiu zawodowym i prywatnym, nauczyć się osiągać sukcesy - zastosuj ten trening i w kilka tygodni zmień swoje dotychczasowe życie. Otwórz się na nowe pomysły, odkryj swoje najmocniejsze strony i uwierz w siebie!

Ahinsa84 | 2017-02-28
mariola | 2016-11-12