Moc kłopotów. Wytwórnik

Wydawnictwo: Wytwórnia
Abdita

„Moc kłopotów. Wytwórnik” jest kontynuacją książki Iwony Chmielewskiej „Kłopot”. Autorka używa jednego kształtu do stworzenia całej historii i teraz Ty możesz zrobić to samo. W środku Wytwórnika jest szablon i instrukcja jak go używać. Wykorzystaj go i narysuj swoją opowieść. Okazuje się, że możliwości jest nieskończenie wiele. Iwona Chmielewska jest autorką książek, jak sama mówi „dla ludzi w...

Iwona Chmielewska jest autorką książek, jak sama mówi „dla ludzi w każdym wieku”. Jest laureatką Złotego Jabłka Biennale Ilustracji w Bratysławie i dwóch „książkowych Oscarów” – Bologna Ragazzi Award. Jej książki ukazują się w Korei Południowej, Japonii, Chinach, Niemczech, Portugalii, Hiszpanii i Meksyku. Mieszka i pracuje w Toruniu.

źródło opisu: http://wytwornia.com/index.php/s/karta/id/67

źródło okładki: http://wytwornia.com/index.php/s/karta/id/67