Pisanki i święconki

Wydawnictwo: Wydawnictwo RM
Wielkanoc
rękodzieło
Meowth

Zielone pisanki w wiosennych kwiatach, pisanki-kurczaczki, jajka otulone mchem, przykryte pajęczyną ze sznurka, mieniące się wszystkimi kolorami tęczy albo urzekające romantycznymi koronkowymi różami to jedne z wielu niebanalnych projektów przedstawionych w tym poradniku. Z książki dowiesz się, jak przygotować pisanki zdobione cekinami, wycinankami, papierowymi sznurkami, techniką decoupage'u i perełkami.

W poradniku opisano także kilka sposobów dekoracji wielkanocnego koszyka: atłasem i żonkilami, gałązkami zwiastującymi nadchodzącą wiosnę, piórami, falbanami i kwiatami.

Książka zwiera:
- szczegółowe instrukcje wykonania ozdób
- zdjęcia przedstawiające poszczególne etapy pracy
- fotografie gotowych pisanek

źródło opisu: Wydawnictwo RM, 2010