Smok bojowy

Tłumaczenie: Jerzy Marcinkowski
Cykl: Świat Bazila (tom 4)
Wydawnictwo: ISA
Battledragon
838891605X
magia, smoki, walka

Legendarny prorok zostaje przyzwany z krainy śmierci zaklęciem o niewyobrażalnej mocy. Wraz z powrotem proroka Władca Ciemności przygotowuje nowy atak na Imperium Róży - wojnę wspomaganą złą magią i stworzoną przez nią bronią, zdolną do zniszczenia legionów ludzi i smoków. Imperium nie ma innego wyjścia, jak tylko wydać nieprzyjacielowi bitwę, nim Władca zdąży obdarzyć swe wojska siłą nie do...

Imperium nie ma innego wyjścia, jak tylko wydać nieprzyjacielowi bitwę, nim Władca zdąży obdarzyć swe wojska siłą nie do pokonania. Smok bojowy Bazil i jego giermek Relkin wypływają z flotą Imperium. Czy biorą udział w śmiałej kampanii? czy raczej podróży, z której żaden z nich nie wróci?

źródło opisu: [Wydawnictwo ISA, 2002]

drago_mira | 2016-04-25