Cuda natury. Nasza Polska

Seria: Nasza Polska
Wydawnictwo: Buchmann Sp. z o.o.
albumy
youstyna

Seria wyjątkowych albumów prezentujących najpiękniejsze miejsca w Polsce. Mamy w Polsce wiele pięknych miejsc, chronionych, gdzie przyroda zachwyca swoją unikalnością, oraz niezwykłymi okazami fauny i flory. Liczne rezerwaty ścisłe, ostoje zwierzyny, lęgowiska rzadkich ptaków, parki narodowe i krajobrazowe – wszystkie bez wyjątku cenne. W różnych zakątkach kraju kryją się obszary bezcenne z...

Seria wyjątkowych albumów prezentujących najpiękniejsze miejsca w Polsce.

Mamy w Polsce wiele pięknych miejsc, chronionych, gdzie przyroda zachwyca swoją unikalnością, oraz niezwykłymi okazami fauny i flory. Liczne rezerwaty ścisłe, ostoje zwierzyny, lęgowiska rzadkich ptaków, parki narodowe i krajobrazowe – wszystkie bez wyjątku cenne. W różnych zakątkach kraju kryją się obszary bezcenne z punktu widzenia walorów krajobrazu i wartości przyrodniczych. Mamy w czym wybierać od bałtyckich plaż poprzez mazurskie szlaki wodne, jurajskie doliny, piaski pustyni Błędowskiej, spływ Dunajcem, bieszczadzkie Połoniny i wysokie Tatry.

matus4_16 | 2017-07-13
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam