1000 przepisów. Minismakołyki

Seria: Sprawdzone przepisy na każdą okazję
Wydawnictwo: Buchmann
youstyna

Każda książka z tej serii zawiera setki przepisów oraz kulinarnych inspiracji, które możne wykorzystać przy codziennym gotowaniu. W każdym tomie znajdują się zarówno przepisy na wystawne, pracochłonne dania, które można przygotować na przyjęcie, jak i proste, łatwe i szybkie codzienne posiłki. Mnóstwo zup, drugich dań, makaronów z przeróżnymi sosami oraz smakowitych deserów, wśród których...

W każdym tomie znajdują się zarówno przepisy na wystawne, pracochłonne dania, które można przygotować na przyjęcie, jak i proste, łatwe i szybkie codzienne posiłki. Mnóstwo zup, drugich dań, makaronów z przeróżnymi sosami oraz smakowitych deserów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie! Z tymi książkami kucharskimi już nigdy nie będziesz miał dylematu: co ugotować na obiad!

źródło okładki: www.grupawydawniczafoksal.pl

kaskus87 | 2016-10-18