Piesek. Gruba krecha

Seria: Gruba krecha
Wydawnictwo: Skrzat
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
youstyna

"Gruba krecha" to malowanki dla najmłodszych. Proste ilustracje z grubą linią umożliwią dzieciom naukę estetycznego kolorowania bez wychodzenia poza obrys. Do książeczki dołączono zestaw naklejek, które podpowiedzą maluchom, jakich kolorów użyć.

Na półkach: Przeczytane, Skrzat

Moja Natalka bardzo długo nie chciała w ogóle słyszeć o jakichkolwiek pracach plastycznych. Bardzo nad tym ubolewałam, bo Alicji znowu nigdy nie musiałam do tego namawiać. Przyzwyczaiłam się jednak do tego, że moje dziewczyny różnią się w zasadzie na każdym kroku i przyjęłam do wiadomości, że z mojej młodszej córki plastyczki najwyraźniej nie będzie i koniec. Ale powiem Wam, że w pewnym momencie wszystko się zmieniło. Natalka odkryła czym są kredki, sama z siebie zaczęła częściej po nie sięgać, a potem... naprawdę trudno ją było od nich oderwać!

I tak już zostało. Natalka koloruje jak na kręcona. Cały czas słyszę jak kredki szurają po papierze. Mała tworzy własne dzieła, lub uzupełnia kolorowanki jakie ma pod ręką. I powiem Wam szczerze, że jest jej wszystko jedno, czy dany obrazek ma mnóstwo szczegółów, czy tylko kilka. Czy jest wielkości zeszytu, czy zajmuje połowę pokoju. Natalka po prostu lubi spędzać tak czas i już. A ja aż rosnę z dumy, bo widzę, że jej prace są coraz...

Na półkach