Poznajemy kształty i liczby. Akademia przedszkolaków. Część 2

Seria: Akademia przedszkolaków
Wydawnictwo: Wilga
youstyna

Seria przygotowująca dzieci do nauki czytania, pisania i liczenia. W zeszytach zebrane zostały ćwiczenia, które są doskonałym przygotowaniem do nauki czytania, pisania i liczenia w szkole. Wykonując samodzielnie zadania, dziecko rysuje i pisze po śladach na płaszczyźnie i w liniaturze, wyszukuje, dobiera, łączy, zakreśla, rozwiązuje zagadki i nakleja, ćwiczy sprawność ręki, pamięć wzrokową i...

Seria przygotowująca dzieci do nauki czytania, pisania i liczenia.

Wykonując samodzielnie zadania, dziecko rysuje i pisze po śladach na płaszczyźnie i w liniaturze, wyszukuje, dobiera, łączy, zakreśla, rozwiązuje zagadki i nakleja, ćwiczy sprawność ręki, pamięć wzrokową i spostrzegawczość, przyzwyczaja się do skupiania uwagi na wykonywanym zadaniu.

MichalDrabek2014 | 2016-08-08
książek: 1950