Dwulatek. Akademia przedszkolaka

Wydawnictwo: Papilon
youstyna

Zadania i zabawy edukacyjne, które wspomagają rozwój dziecka dwuletniego. Zaprezentowane ćwiczenia rozwijają zmysły, percepcję wzrokową i spostrzegawczość, stymulują umiejętności manualne, pobudzają rozwój ruchowy dziecka. Zadania dopasowane są do wieku maluszka. Dołączony do książek arkusz nalepek uatrakcyjnia naukę i zabawę. Książki z serii "Akademia przedszkolaka" to także doskonały...

Zadania i zabawy edukacyjne, które wspomagają rozwój dziecka dwuletniego.
Książki z serii "Akademia przedszkolaka" to także doskonały poradnik dla rodziców i nauczycieli, którzy chcą pracować z dzieckiem w celu osiągnięcia jego harmonijnego i wszechstronnego rozwoju.

Aglaja | 2017-06-25
Piekielna | 2017-08-21