Ponad słowami. Klasa 2. Część 1. Podręcznik do języka polskiego. Zakres podstawowy i rozszerzony

Wydawnictwo: Nowa Era
9788326719851
youstyna

Podręczniki `Ponad słowami` charakteryzują się wyjątkowo czytelnym układem treści, rzetelnym opracowaniem zagadnień maturalnych oraz dużą dbałością o kształcenie kulturowe, z naciskiem na edukację filmową. Wyraźne oddzielenie tekstów z epoki i współczesnych nawiązań umożliwia uczniom poznawanie historii literatury w uporządkowany sposób. Z kolei przekrojowe wprowadzenia do epok ułatwiają interpretację tekstów z minionych wieków. Ponadto zestawy zadań maturalnych - dotyczących części pisemnej i ustnej - przygotowują ucznia do egzaminu już od pierwszej klasy. Dodatkowym atutem podręcznika jest obecność różnorodnych tekstów kultury, nie tylko literackich.

Podręcznik z dostępem do e-testów.

źródło opisu: https://www.gandalf.com.pl/p-b/ponad-slowami-klasa-2-czesc-1/

źródło okładki: https://www.gandalf.com.pl/p-b/ponad-slowami-klasa-2-czesc-1/