Niebezpieczny kochanek

Tłumaczenie: Ewa Świerżewska
Wydawnictwo: Amercom
Slightly Shady
Lilianna

Na zlecenie lorda Neville'a Tobias March podejmuje się odnaleźć dziennik pewnego lokaja. Informacje zawarte tam dotyczą Błękitnej Izby, organizacji przestępczej, która podczas wojen napoleońskich przywłaszczyła sobie liczne precjoza.Ujawnienie dziennika może zrujnować życie wielu wysoko postawionym osobom. Tobias poznaje Lavinię, która również podąża śladem tajemniczego dokumentu. W obliczu licznych niebezpieczeństw postanawiają połączyć siły i wspólnie rozwiązać mroczną zagadkę.

źródło opisu: Wydawnictwo Amercom, 2010

źródło okładki: Wydawnictwo Amercom

JoAnna | 2016-12-12
Przeczytana: 05 maja 2011

Inne tytuły tej samej książki
Tajemnice dziennika lokaja
Interesy