angielski
lulamae

I have a history of picking the wrong guy. Gay? Player? Momma’s boy? Check, check and check. Now I can’t stop fantasizing about one of the customers at the coffee shop I work at between classes. It’s just a harmless crush, right? It’s not like I ever see this guy outside of the coffee shop. It’s not like I’m going to see him while attempting to get birth control at the student clinic. While...

Now I can’t stop fantasizing about one of the customers at the coffee shop I work at between classes. It’s just a harmless crush, right? It’s not like I ever see this guy outside of the coffee shop. It’s not like I’m going to see him while attempting to get birth control at the student clinic. While wearing a paper gown. While sitting on an exam table. Because he’s the doctor. Shoot. Me.

But what if, for once, the man I’ve had the dirtiest, most scandalous fantasies about turned out to be everything but wrong?

źródło opisu: https://www.goodreads.com/

źródło okładki: https://www.goodreads.com/

lulamae | 2016-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2016

Sophie jest dwudziestojednoletnią dziewczyną, która studiuje i pracuje w kawiarni Grind Me. Po cichu jest zauroczona w mężczyźnie, który przychodzi do nich po kawę co wtorek. Starszy, zawsze w garniturze, niesamowicie przystojny i pociągający - Luke.
Sophie ma chłopaka i aż do tej pory trzymała swoją czystość nienaruszoną, ale planuje to zmienić w najbliższym czasie. Z tego powoduje planuje wizytę u ginekologa, aby dostać tabletki.
Kiedy do gabinetu wchodzi doktor Miller okazuje się, że to... Luke. Ups.

Liczyłam na lekką i zabawną książkę i raczej to dostałam.
Z pewnością jest to lekka i przyjemna historia. Sophie Luke'a dzieli 15 lat różnicy wieku. Dla jednych to dużo, dla drugich nie. Mieli być dla sobą jednorazowym 'tematem', ale odnaleźli w sobie coś co powoduje, że pragną więcej. Zmagają się z wątpliwościami i peroblemami.
Luke mam przeszłość, która niejednokrotnie bywa tematem sprzeczek pomiędzy tą dwójką, a Sophie przez swój sporo młodszy wiek zastanawia się na ile czasu...

Joanna | 2017-05-08
TheYoungLioness | 2017-03-18