Moje zakupy. Do pracy

Seria: Moje zakupy
Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski
youstyna

Seria „Moje zakupy” to kolorowe książeczki z naklejkami, dzięki którym dzieci poznają podstawowe zagadnienia związane z kupowaniem, uczą się liczyć, pisać, doskonalą umiejętności manualne, a także ćwiczą spostrzegawczość, a wszystko to przy wykorzystaniu kolorowych i przyjaznych dla dziecka ilustracji. Na stronach książki umieściliśmy listy zakupów, dzięki którym dziecko zapamięta, co trzeba...

Na stronach książki umieściliśmy listy zakupów, dzięki którym dziecko zapamięta, co trzeba kupić. Kolorowe naklejki należy dokleić w koszyku na sąsiedniej stronie, a przy każdym produkcie trzeba wpisać jego cenę i policzyć, ile będą kosztowały zakupy. Dodatkowe walory edukacyjne to możliwość ćwiczenia pisania oraz liczenia.

Poznaj niektóre zawody i przekonaj się, jakie narzędzia pracy są potrzebne do ich wykonywania!

Ćwicz pisanie nazw przedmiotów!

Umieść w koszyku przedmioty, które muszą kupić krawcowa, budowniczy, ogrodniczka, fryzjerka i muzyk (doklej odpowiednie naklejki)!

Dodaj ceny przedmiotów (wpisz je przy produktach w koszyku) i policz, ile zapłacisz przy kasie!