Superauta

Wydawnictwo: Debit
youstyna

Fascynująca, pełna sensacyjnych faktów, historia twórców dwóch znanych na całym świecie marek luksusowych aut – Lamborghini i Audi. Zapierającym dech w piersi opisom perypetii życiowych Ferrucciego Lamborghiniego oraz Augusta Horcha towarzyszą modele supersamochodów, których składanie jest gwarancją świetnej zabawy! Poprzez innowacyjne doświadczenie budowania auta młody Czytelnik rozwinie wyobraźnię i poszerzy swoją wiedzę na temat niezwykłego świata motoryzacji.

źródło opisu: https://bonito.pl/k-1744536-superauta

źródło okładki: https://bonito.pl/k-1744536-superauta