Wokół mnie. Szukam i liczę

Seria: Szukam i liczę
Wydawnictwo: Wilga
youstyna

Zajrzyj pod puzzle i odkrywaj świat! Cudownie kolorowe, wieloelementowe plansze, na których jest mnóstwo zwierząt, postaci, pojazdów i innych rzeczy do odnalezienia i policzenia. Na każdej stronie dzieci muszą znaleźć wskazane na marginesie elementy, a potem jeszcze wypatrzeć w książce kolorową gąsieniczkę. Dzięki temu maluchy rozwijają zdolność obserwacji, wzbogacają słownictwo i ćwiczą...

Zajrzyj pod puzzle i odkrywaj świat!

Dzięki temu maluchy rozwijają zdolność obserwacji, wzbogacają słownictwo i ćwiczą wzrok, a przy tym dobrze się bawią.