Powietrze

Wydawnictwo: Kajko
Fantasy, Żywioły,
nata5551

Cóż, w dzisiejszych czasach nie jest łatwo być zwykłą nastolatką, a kiedy jesteś całkowicie nadzwyczajna, to jest jeszcze gorzej. Takie właśnie jest zdanie siedemnastoletniej Julie, która nie dość, że musi się upierać sama ze sobą i nową szkołą, to na dodatek chłopak jej siostry uważa ją za "atrakcyjne ciacho", trzech super przystojnych wariatów o tajemniczych mocach, dających im władzę nad żywiołami, próbuje na siłę się z nią zaprzyjaźnić, jej siostra skumała się z jej największym wrogiem, jeden sportowiec-gwiazdor o sadystycznych zapędach uważa ją za swoją własność i jedyny chłopak, który ją w życiu pocałował, zapadł potem w śpiączkę na dwa tygodnie. A tak, i jeszcze potrafi kichnięciem zerwać dach z domu, a w chwilach niekontrolowanego gniewu wywołać huragan mieszczący się na drugim miejscu w skali Saffira-Simpsona. Bycie nastolatką zdecydowanie nie jest łatwe.

źródło opisu: http://www.beezar.pl/ksiazki/powietrze

źródło okładki: http://www.beezar.pl/ksiazki/powietrze

iza161 | 2016-11-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam w PDF
Przeczytana: 09 listopada 2016

Hm ciezko ocenic mi ta ksiazke...
Po przeczytaniu serii ''sfora'' -kierujac sie opiniami czytelnikow,ze ''powietrze'' jest lepsze od ww serii -siegnelam po ni.
No jak sie okazalo....
Ksiazka ronie dobra -o ile nie lepsze od amerykanskich ,ale
ale wlasnie to ksiazka dla nastolatek!!!!
Kto po przeczytaniu sfory-gdzie pelno dziekiego sexu i przeklestw-pisze ,ze powietrze jest nawet lepsze hm WTF?
I musze przyznac ksiazka wciaga i jest ciekawe,ale tez bardzooooo cnotliwa,a lowna bohaterka doprowadzala mnie do szalu!
Chlopcy wypadli swietnie ,a ona jak ciele .

nata5551 | 2016-07-17

To jedna z moich ulubionych książek i nie mogę doczekać się kontynuacji. Książka jest lekka, dobrze się ją czyta, historia jest spójna i przepełniona magią, a wypowiedzi bohaterów są pełne humoru.
Książka jest o życiu nastolatków, które nie są do końca zwyczajne, ponieważ po szkole umawiają się żeby ćwiczyć panowanie nad żywiołami. W głównych bohaterach nie idzie się nie zakochać, szczególnie w Asthonie - bogatym chłopaku, który wyczynia z ogniem niesamowite rzeczy. Ale nie będę zdradzać więcej szczegółów, żeby nie popsuć wam przygody z Julie i trójką jej przystojnych i czarujących przyjaciół.
Polecam tę książkę, ponieważ naprawdę warto ją przeczytać.

Elizabeta | 2016-11-25
Przeczytana: 25 listopada 2016

Doskonała pod każdym względem, aż żal, że autorka nie wydała jeszcze żadnej powieści pod patronatem wydawnictwa. Czasem na rynku pojawiają się straszne gnioty i ciśnie się człowiekowi na usta "po co to komu?", koszmar, grafomania i beznadzieja. A tu, polska, nikomu nieznana pisarka, "wypuszcza" w internecie swoje darmowe ebooki, które szturmem podbijają serca nastolatek i nie tylko. Przemyślane, mądre dialogi pełne humoru i cudownych ripost, wartka akcja i jakaś niesamowita magia, to to, co charakteryzuje powieści Karoliny Kaim. Polecam serdecznie i mam nadzieję, że kiedyś doczekam się kontynuacji "Powietrza", bo była jeszcze lepsza niż cykl "Sfora"

monirenur | 2016-09-24

Rewelacyjna,czekam na drugą część. Oczywiście książka o nastolatkach, ale coż, takie najlepiej się czyta. Opowieść o dziewczynie i 3 chłopaków władających mocami żywiołów. Naprawdę wciąga, polecam!!!

Oszka71 | 2016-10-28

jedna z najlepszych książek jakie czytałam, wielka radość, że napisała to nasza rodaczka, brawo. Bardzo chciałabym przeczytać kontynuację. Wielki minus dla wydawnictw, wydaje się tyle książek których nie można przeczytać, bo są nudne, a tu macie tak rewelacyjną autorkę, a nikt nie chce wydać jej książek? Jeżeli to przeczyta kiedyś autor to prośba, poproszę kolejne części i to nie tylko tej serii, książki są naprawdę rewelacyjne. POLECAM!!!!

Justyna | 2016-08-04
Na półkach: Przeczytane, 2016, YoungAdult
Przeczytana: 04 sierpnia 2016

Absolutnie uwielbiam tę autorkę i żałuję, że żadne wydawnictwo nie wzięło jej pod swoje skrzydła.

Nika Broda | 2017-11-06
anett | 2017-07-13