Zgłosuj na książki roku 2017

Web of Spider-Man #127 - Maxiumum Clonage Part 2: The Last Temptation of Peter Parker

Wydawnictwo: Marvel

źródło okładki: http://marvel.wikia.com/wiki/Web_of_Spider-Man_Vol_1_127

Wkp | 2016-06-26
Przeczytana: 26 czerwca 2016

MAKSYMALNE KLONOWANIE CZ 2: OSTATNIE KUSZENIE PETERA PARKERA

W setnym polskim zeszycie „Amazing Spider-Mana” pojawiła się zapowiedź, że kolejny numer przedstawi ostatnie kuszenie, ale w 101 zeszycie pojawiła się historia stanowiąca bezpośrednią kontynuację „Kuszenia…”. Z tym, że trzeba przyznać jedno, tez zeszyt jest zbędny. Nie wnosi prawie nic, a treść jest bardzo miałka…

Peter po dołączeniu do Jackala pomaga mu uciec z dachu budynku przed oddziałem SWAT, ale jak się okazuje nie tylko policja poluje na nich dwóch. Ich tropem podąża także Punisher, który ma z Jackalem prywatne rachunki do wyrównania.
Tymczasem MJ jak zwykle rozważa kwestie posiadania męża klona i spłodzonego z nim dziecka, a Kaine, po ucieczce z więzienia, wreszcie odkrywa tożsamość człowieka ze swoich wizji – tożsamość mordercy MJ!

Z tym że czytelnicy nie dowiadują się niczego. Z tego komiksu nie wynika ani jakie zatargi z Jackalem ma Punisher (by się tego dowiedzieć trzeba – czy kogoś to dziwi? – sięgnąć po...

Na półkach