Anestezjologia. Wydanie 2

Seria: Crash Course
Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
zdrowie, medycyna
youstyna

Drugie wydanie popularnego podręcznika anestezjologii, poprawione i uaktualnione. Seria Crash Course to kompendium wiedzy doskonałe do powtórzenia lub przypomnienia sobie wiedzy przed egzaminem. Podręczniki z serii Crash Course cechuje przejrzysta formuła, liczne tabele, ryciny i zestawienia ułatwiające naukę. Autorami są zarówno nauczyciele jak i studenci którzy doskonale wiedzą jaki zakres...

Seria Crash Course to kompendium wiedzy doskonałe do powtórzenia lub przypomnienia sobie wiedzy przed egzaminem. Podręczniki z serii Crash Course cechuje przejrzysta formuła, liczne tabele, ryciny i zestawienia ułatwiające naukę. Autorami są zarówno nauczyciele jak i studenci którzy doskonale wiedzą jaki zakres materiału jest wymagany do zdania egzaminu. A to gwarantuje pełen sukces!

Nie rozumiesz - zrozumiesz
Nie pamiętasz - przypomnisz sobie
Ta książka jest lepsza niż najlepsze notatki
"W niniejszym podręczniku chcieliśmy przedstawić zarys aktualnej wiedzy specjalistycznej w zakresie niezbędnym na egzaminie, dobranej na podstawie obowiązującego programu nauczania oraz wymaganego kanonu literatury, a jest on przede wszystkim skierowany do osób, które muszą w krótkim czasie przygotować się do egzaminów państwowych. Książka może stanowić również kompendium wiedzy dla lekarzy reprezentujących inne dyscypliny medyczne, chcących sobie szybko przypomnieć pewne informacje. Świetnie do tego pasuje ścieśle uporządkowany układ serii Crash Course".

z przedmowy Marka Weinerta

Książka |Anestezjologia Crash Course omawia:

anestezjologię kliniczną,
intensywną terapię,
medycynę przypadków nagłych,
leczenie bólu,
wprowadzenie do medycyny paliatywnej.

źródło opisu: http://www.medicon.pl/anestezjologia-crash-course/26889

źródło okładki: http://www.medicon.pl/anestezjologia-crash-course/26889

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!