Nie dzwoń do mnie

Tłumaczenie: Marta Żbikowska
Cykl: Nie dajesz mi spać (tom 4.5)
Wydawnictwo: Pascal
Last call
Lidia

Kolejna część bestsellerowej serii Alice Clayton! Namiętne dylematy i zabawne rozterki seksownej pary Gdy Caroline i Simon zostali sąsiadami, nie przypadli sobie do gustu. Los niestety sprawił, że ich przyjaciele stworzyli zgraną paczkę. Nieoczekiwanie jednak zaczęło między nimi iskrzyć. Gdy ich wspólni przyjaciele stają na ślubnym kobiercu, wyruszają w podróże poślubne dookoła świata,...

Kolejna część bestsellerowej serii Alice Clayton!
Namiętne dylematy i zabawne rozterki seksownej pary
Gdy Caroline i Simon zostali sąsiadami, nie przypadli sobie do gustu.
Gdy ich wspólni przyjaciele stają na ślubnym kobiercu, wyruszają w podróże poślubne dookoła świata, oczekują narodzin córeczki, Caroline i Simon stają przed trudną decyzją – co dalej z ich związkiem?
Jaki będzie kolejny krok szalonej pary?
Czy Simon odważy się oświadczyć Caroline?
Czy powiedzą sobie „tak”?

źródło opisu: pascal.pl

źródło okładki: pascal.pl

enia | 2019-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2019

To już ostatnie spotkanie z moimi ukochanymi bohaterami, ten słodko-romantyczny duet na pewno na długo zostanie w moim sercu, nie tylko ze względu na piekielnie przystojnego fotografa ;) W tym tomie mamy trochę strachu i obawy ale też ogrom szczęścia i wzruszeń bohaterów, dojrzewają do poważnych decyzji i przewartościowują swoje życie, zauważają co jest najważniejsze i idą w tym kierunku, oczywiście robią to po swojemu ale dzięki temu ma to jeszcze większy urok. Cała seria jest fenomenalna :)

Patrycja | 2019-03-15
Przeczytana: 15 marca 2019

Ostatnia część serii " Nie dajesz mi spać". Powracamy do naszych ulubionych bohaterów Caroline i Simona. Dookoła rozbrzmiewają kościelne dzwony i słychać krzyk małych dzieci. Przyjaciele naszej ulubionej pary ustatkowali się każdy zaczyna cieszyć się idealnym życiem rodziny, Caroline nagle uświadamia sobie, że może pochopnie wyrzekła się małżeńskiego życia i może jednak nie jest to taka udręka na jaką wygląda, ale co jeśli ukochany nie chce się ustatkować? Ostatni tom jest podsumowaniem losów bohaterów z każdej części, pomimo niedogonień każdy doczeka swojego happy endu.

Crimelpoint | 2019-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2019

Nie porwała mnie ta pozycja. Była fajnym dodatkiem, a właściwie epilogiem do całej serii, ale nie wywarła na mnie nie wiadomo jak dużego wrażenia.

Bohaterowie nie wkurzają tak jak wcześniej. Nie wiem czy to ze względu na to, że się zmienili czy może po prostu książka ta była tak krótka, że nie mieli okazji być irytujący.

Nie będę polecać tej serii, bo ona mi się nie podobała. Nie było tu nic wyjątkowego i naprawdę się cieszę, że w końcu ją przeczytałam, bo zalegała na mojej półce dość długo.

emciasa | 2018-07-05

Niestety ta część nie była porywająca, mało interesująca, przewidywalna. Autorzy powinni kończyć pisanie na II- gim tomie.

Klaudia Sowa | 2018-05-19
Przeczytana: 19 maja 2018

Moje pierwsze spotkanie z Alice Clayton.

"Nie dzwoń do mnie" to ostatnia część z cyklu "Nie dajesz mi spać". Jako, że nie czytałam poprzednich części, to ocenię, tę i tylko wyłącznie tę.

Caroline i Simon, są szaloną parką, ich związek jest luźny, podczas, gdy ich przyjaciele już poszli w sakrament małżeństwa. Mają dzieci, stabilizują się, podczas gdy nasi bohaterowie mieszkają z kotami i prowadzą luźne życie.

Kiedy kuzynka Caroline, wychodzi za mąż, wszyscy zadają pytanie każdemu " kiedy i ty się ustatkujesz?" Caroline, wpada w panikę, choć nikt jeszcze tego pytania jej nie zadał.

Pewnego razu, Simon oświadcza się Caroline. Wtedy wszyscy łącznie z rodziną Caroline, zaczynają planować ich ślub. Oboje są zmęczeni pracą, na dodatek mama Caroline i jej kuzynka biorą sprawy w swoje ręce. To powoduje niezadowolenie Simona i parę kłótni.

Kiedy więc zdarza się dramat, Caroline postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Ma dość wszelkich dyskusji na temat ślubów i wszystkiego co się z...

ewa | 2018-02-25

Tym razem czytelnik po raz kolejny spotyka sie z bohaterami książki "Nie dajesz mi spać"-Simonem i Caroline.Ich związek wkracza w nową fazę, a bohaterowie musza uporać sie z nowymi wyzwaniami.Jak zwykle epilog napisany jest z punktu ich kocura Clive'a.Nie brak również spotkań z bohaterami pozostałych książek cyklu.Książkę świetnie i szybko mi sie czytało i doskonale sie przy niej bawiłam

Karolina Hajdysz | 2018-02-01
Na półkach: Przeczytane, Ebook, 2018

A więc to już koniec tego cyklu? naprawdę? ... ostatni tom przeczytany, emocje już opadają, więc chyba mogę coś napisać :). Bez owijania w bawełnę - ta część była po pierwsze - zdecydowanie za krótka, a po drugie - zdecydowanie najsłabsza. Brakowało mi tych wszystkich przezabawnych dialogów i uszczypliwości. Jednak z drugiej strony był to przyjemny powrót do moich ulubieńców, czyli Simona i Caroline, oraz ich kociego stada :). Życie gna jak szalone - ich najbliżsi przyjaciele biorą śluby, przyjaciółki zachodzą w ciążę, a ta dwójka zdecydowanie czuje wielką presję z ich strony. Będą mokre oświadczyny, wielki pierścionek, ale czy dojdzie do ślubu? Kto wie? Ale jedno mogę Wam obiecać na pewno, będą też dramatyczne chwile, które wstrząsną bohaterami.
Zdecydowanie polecam całą serię, będę ją wspominać z przyjemnością :)

Justyna | 2018-01-30
Przeczytana: 29 stycznia 2018

Jak się okazuje zaczęłam czytać całą serię nie od tej strony, co trzeba. Bo przeczytałam 4 i 5 część zamiast zacząć od pierwszej. Jest to część gdzie finiszujemy ze związkiem Simona i Caroline. Przygotowują się do najcudowniejszego dnia w ich życiu. Wszystkie kobiety o tym marzą. Wszystkie przygotowania dopiero przede mną. 🙂 Najgorszy był moment kiedy dochodzi do wypadku Simona. Ale też najbardziej podobał mi się epilog, gdzie sytuacja jest ukazana z punktu widzenia jednego z kotów ,głównych bohaterów. No cóż, będę musiała zabrać się za początkowe części.

Magdalena | 2017-12-15
Przeczytana: 14 grudnia 2017

Przeczytałam, aby zakończyć przygodę z Caroline i Simonem. Książka była bardzo przewidywalna, nawet nim zaczęłam ją czytać mogłam przypuszczać jak się skończy. Poza tym czułam, że książka była pisana na siłę. Mało rozbudowane opisy, nawet seksu, co mnie zdziwiło :P Powiększona czcionka też mówi sama za siebie.
Tłumaczenie tytułu książki też średnio do mnie przemawia, ale ok.
Oceniłabym lepiej, gdyby historia była choć trochę bardziej rozbudowana i akcja nie działa się aż tak bardzo szybko.

paulina | 2017-11-08
Przeczytana: 08 listopada 2017

Bardzo krótka książka. Tak naprawdę nie mogłam się na niej skupić, poprzednie części były o wiele lepsze. Tytuł ma się nijak do tego co się dzieje w książce. Pierwsza i druga część cyklu Nie dajesz mi spać - była naprawdę świetna i miała wysoki poziom. Ale ta część? Nie była potrzebna, prościej by było lekko okroić i wrzucić to do drugiej części o losach Simona i Caroline.

Owszem historia jest zabawna, pisana z humorem jak każda inna część ale... No nie przekonała mnie do siebie. Epilog kota był najlepszy z całej książki. ;)