Trampek

Seria: Mały Garaż
Wydawnictwo: Wilga
Ewela_sa

Książeczki z autkami skierowane są do najmłodszych czytelników. Każda z nich opowiada odrębną historię autka.
Książeczki można nie tylko czytać, oglądać ale również kolekcjonować, bowiem każda z nich stanowi odrębny element układanki! Okładki książeczek zaprojektowane są tak aby po złożeniu wszystkich obrazek przedstawiał jeden duży garaż.

źródło opisu: http://www.empik.com

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Fluffy | 2017-04-21
Przeczytana: 2017 rok

Nie wiem co jest takiego w serii książeczek "Mały garaż" ale mój syn je uwielbia. Właśnie skończył 4 lata a czytamy je mniej więcej od 1,5 roku. Przewałkowane setki razy, zdania potrafi dokończyć z pamięci. Mamy całą serię i nie raz nie położył się spać dopóki nie przeczytaliśmy wszystkich sześciu.
Samo czytanie było oczywiście wzbogacane o pytania typu: "Gdzie jest piesek Pimpuś" albo "pokaż mi gdzie jest myszka", więc może też to mu uatrakcyjniło całe czytanie. Tak czy inaczej nie mogę dać niższej oceny.

Ola JB | 2017-02-14
Przeczytana: 04 grudnia 2016