Spokojna głowa! Czyli jak się nie dać stresowi

Wydawnictwo: CoJaNaTo
mindfulness, poradnik
poradniki
natalia

Oparty o mindfulness poradnik dla młodego człowieka (wiek 15-25 lat) Czy chcesz czuć więcej szczęścia w życiu? Czy nachodzą cię czasem różne wątpliwości? Czy nerwy nie pozwalają ci często zrobić czegoś, co by ci sprawiło przyjemność? A może chciałabyś/ chciałbyś umieć lepiej się koncentrować? Jeśli tak, to ta książka jest dla ciebie! Nawet trzy minuty dziennie wystarczą, aby nauczyć się czuć...

Oparty o mindfulness poradnik dla młodego człowieka (wiek 15-25 lat)

Czy chcesz czuć więcej szczęścia w życiu?
Czy nachodzą cię czasem różne wątpliwości?
Czy nerwy nie pozwalają ci często zrobić czegoś, co by ci sprawiło przyjemność?
A może chciałabyś/ chciałbyś umieć lepiej się koncentrować?
Jeśli tak, to ta książka jest dla ciebie!
Nawet trzy minuty dziennie wystarczą, aby nauczyć się czuć więcej spokoju i szczęścia,
być bardziej skupionym na celach i… osiągać je: zdać egzamin, wygrać mecz,
poprawić wyniki w sporcie albo choćby zaprosić na randkę tę sąsiadkę,
która od dawna ci się podoba!
Dobra wiadomość: nie ma w tym nic trudnego.
No to na co czekasz?
Czas na spokój w twojej głowie!
Nauczyciel kładzie przed tobą kartkę z testem, a ty zaczynasz się stresować. Masz tylko kilka minut, żeby wziąć się w garść… Jak zachować spokój?
Jesteś na imprezie. Ktoś, kto bardzo ci się podoba, idzie w twoim kierunku. Taki rodzaj kontaktów zawsze powoduje u ciebie przyśpieszone bicie serca. Co zatem powinnaś/powinieneś zrobić, żeby zachować spokój i się nie skompromitować?
Zawody. Twoi rywale urządzają pojedynek na spojrzenia i próbują cię wystraszyć pewnym siebie wzrokiem. Jak w tej sytuacji zachować koncentrację i być ponad tym?
Masz dosyć ciągłego denerwowania się i swojej nieśmiałości? Zastanawiasz się, czy kiedykolwiek zaczniesz być pewna/pewny siebie i poczujesz się dobrze sama/sam ze sobą?
Rozpiera cię energia, by robić nowe rzeczy… ale paraliżują cię twoje własne nerwy i wątpliwości?
Jeśli którekolwiek z powyższych brzmi znajomo, to znaczy, że ta niewielka książeczka jest właśnie dla ciebie. Mówi o sztuce relaksu, stawania się świadomie „wyluzowanym” tu i teraz – po to, by opanować stres. Mam dla ciebie dobrą wiadomość: to nic trudnego!

źródło opisu: http://cojanato.pl

źródło okładki: http://cojanato.pl