10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788320049473
zdrowie, medycyna
youstyna

epetytorium przygotowane na podstawie podręcznika „Farmakologia” pod redakcją Profesora Ryszarda Korbuta. Będzie doskonałą pomocą podczas powtarzania materiału z farmakologii. Zawartość książki została wyselekcjonowana i ograniczona do niezbędnego minimum. Wyznacznikiem zawartości jest z jednej strony praktyczna - z terapeutycznego punktu widzenia - użyteczność wiedzy, a z drugiej -...

Będzie doskonałą pomocą podczas powtarzania materiału z farmakologii.
Zawartość książki została wyselekcjonowana i ograniczona do niezbędnego minimum. Wyznacznikiem zawartości jest z jednej strony praktyczna - z terapeutycznego punktu widzenia - użyteczność wiedzy, a z drugiej - spełnianie programowego minimum egzaminacyjnego dla studentów medycyny.
Przyjazny format, tabele, ryciny i zestawienia ułatwiają przyswojenie oraz powtórzenie informacji zawartych w książce.
Publikacja niezbędna dla studentów medycyny podczas przygotowania się do egzaminu z farmakologii i do LEK-u. Mogą z niej również korzystać studenci innych kierunków medycznych.

źródło opisu: http://www.ibuk.pl/fiszka/142005/farmakologia-repetytorium.html

źródło okładki: http://www.ibuk.pl/fiszka/142005/farmakologia-repetytorium.html