Kaczusia Milusia

Seria: Książeczki kąpielowe
Wydawnictwo: Debit
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
youstyna

Mięciutkie, kolorowe książeczki kąpielowe dla maluszków. Miłe w dotyku, leciutkie, trwałe i bezpieczne dla małych rączek a także buzi. Można się nimi bawić podczas kąpieli i w łóżeczku. Wyraźne, bardzo kolorowe ilustracje koncentrują uwagę maleństwa, pomagają w poznawaniu i wypowiadaniu pierwszych słów, a wmontowane w książeczki grzechotki prowokują do śmiechu i zabawy.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/kaczusia-milusia/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/kaczusia-milusia/

Ewa | 2016-06-28
Na półkach: Przeczytane, Półka Anuli

Ulubiona książeczka dziecka. Bardzo dobrej jakości plastik na stronach - nie łamie się przy znęcaniu się małymi rączkami, nie daje się rozerwać zębami - przez to nie przecieka przy kąpieli. Historia prosta, ale nie ma infantylnych sformułowań lub określeń za dorosłych jak na małe dziecko. Śliczne wesołe obrazki. Bardzo polecam.

Na półkach