Zbrodnia pod mikroskopem: ze wspomnień lekarza sądowego

Tłumaczenie: Zygmunt Frank

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

książek: 1968
saya1502 | 2016-08-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2016

Bardzo ciekawa książka :) Lekarz opisuje ciekawe przypadki, które zaobserwował w czasie trwania swojej pracy. Potrafił również bardzo fajnie wyjaśnić poszczególne ,,nowe" w tamtych czasach procedury, które dopiero raczkowały, a teraz są powszechnie stosowane w medycynie. Podobało mi się również to, że autor zbędne informacje opuszczał, a skupiał się na tym co ważne czyli jak potoczyło się dane śledztwo, jakie są dowody które zostawił sprawca i jak można go zidentyfikować. Polecam ;)

Naira | 2016-06-20
Sport 2