5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
awiola

W wypadku samochodowym ginie przyjaciel Mike’a, świetny kierowca, który nie mógłby popełnić błędu prowadzącego do tragedii. Kiedy życie kolejnej bliskiej bohaterowi osoby wisi na włosku, Mike postanawia schwytać mordercę. Jednocześnie musi znaleźć odpowiedź na pytanie: czy ktoś próbuje przejąć kontrolę nad świetnie działającą firmą założoną przez grupę przyjaciół?

źródło opisu: http://warszawskagrupawydawnicza.pl/produkt/savcom/

źródło okładki: http://warszawskagrupawydawnicza.pl/produkt/savcom/

awiola | 2016-06-22
Przeczytana: 22 czerwca 2016

"Nikt nie lubi tracić".

Do tej niezbyt obszernej książki, bo posiadającej zaledwie niecałe sto dwadzieścia stron, z nie wywołującym żadnych skojarzeń tytułem, podeszłam zupełnie bez sprecyzowanych oczekiwań. Wiedziałam jedynie, że gatunkowo utwór ten wpisuje się w klimaty sensacyjne oraz kryminalne. Po jego lekturze, po raz kolejny przekonałam się do czego zdolny jest człowiek, goniący za chorymi ambicjami i żądzą sukcesu.

George Di to ukrywający się pod pseudonimem literackim, mężczyzna, który obecnie mieszka w Londynie. Na rynku literackim jest już dostępna jego kolejna książka pt. "DJ: przestępstwo (nie) popłaca".

Przyjaciel Mike’a, będąc bardzo dobrym kierowcą, ginie nagle w wypadku samochodowym. To jednak nie koniec pasma nieszczęść, gdyż życie kolejnych osób z otoczenia bohatera, również zostaje zagrożone. Mike podejmuje się niełatwego zadania odnalezienia mordercy i rozszyfrowania zagadki próby przejęcia firmy założonej przez jego grupę przyjaciół.

"Savcom" to...

betina360 | 2016-06-20