Bankowość elektroniczna

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
832081541X
biznes, finanse

Bankowość elektroniczna to nie tylko pojęcie definiujące nietradycyjny sposób świadczenia usług bankowych oraz pewien zestaw nowoczesnych kanałów dostępu do tych usług, lecz także spektrum interdyscyplinarnych zjawisk z obszaru marketingu, zarządzania i zachowań społecznych. To wyzwanie, przed którym stają banki, które chcą wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, a także kreować wizerunek instytucji o dużym potencjale i elastyczności. Przedstawione w niniejszej książce rozwiązania, ich implementacje oraz uwarunkowania pokazują, jaki jest obecny stan bankowości elektronicznej w Polsce. Książka jest adresowana przede wszystkim do studentów kierunku finanse i bankowość. Z podręcznika mogą również korzystać studenci innych kierunków ekonomicznych, zwłaszcza zarządzania i marketingu. Wiadomości zawarte w pracy mogą być także przydatne wszystkim obecnym i potencjalnym klientom banków, którzy zechcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu bankowości elektronicznej.

xxkiraxxx | 2016-01-03
Krzysztof Młodawski | 2015-01-17