Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Instutut Wydawniczy PAX
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Un morceaude ciel
olaska

Młoda kobieta w wyniku wypadku samochodowego zostaje sparaliżowana od pasa w dół.Mimo okoliczności nie traci wiary i nadziei na ułożenie sobie życia na nowo, otoczona kochajaca rodzina.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjecie autorskie

olaska | 2016-06-19

Ksiażka opowiada o młodej dziewczynie, która wskutek wypadku samochodowego traci władze w nogach. Mimo tego negatywnego doświadczenie pozostaje pełna nadziei i nie traci wiary w przyszłośc. Osobiście odebrałam główna bohaterkę jako osobę dośc infantylna - dla mnie podobne przeżycie miałoby o wiele bardziej negatywne konsekwencje. W miarę lektury zrozumiałam, że sa wśród nas takie osoby, które mimo przeciwności losu pozostaja optymistycznie nastawieni do ludzi i świata, moja ocena wynika raczej z osobistych doświadczeń i nie powinnam negowac takiej postawy.

Ania | 2016-07-07