Tajemnica kamiennego kręgu

Sigh Unseen
836012339X
sensacja, tajemnica, robert goddard,
patronat

W spokojnej angielskiej wiosce Avebury porwano dziecko. Maleńka Tamsin Hall znika bez śladu, a śledztwo w tej sprawie utyka w martwym punkcie. I oto dwadzieścia trzy lata później emerytowany policjant George Sharp otrzymuje anonim - zlepek słów wyciętych z kserokopii osiemnastowiecznej książki. Mnożą się zagadki z przeszłości i teraźniejszości, a towarzyszą im rewelacje dotyczące sukcesji angielskiego tronu.

źródło opisu: wyd. Bantam, 2005

źródło okładki: zdjęcie autorskie

patronat | 2016-06-19
Przeczytana: 2012 rok

Ciekawa lektura, która angażuje odbiorcę w stu procentach. Bardzo ciekawe uczucie, którego doświadczamy w trakcie czytania - tajemnica rozwiązuje się w naszej obecności i jesteśmy tego naocznymi świadkami.