Perception of Life

Perception of Life
New Adult
angielski
Madeline

*** Warning - Angsty New Adult Read *** Noah Taylor is on the cusp of stardom with his band 'Rise Up'. Noah's soul has been shattered beyond repair after a series of devastating family events. The last thing that Noah wants is a committed relationship. But Noah soon learns that life doesn't always work out the way you plan. Sometimes life can take you on a small detour. You will never want...

*** Warning - Angsty New Adult Read ***

You will never want another book boyfriend after you meet Noah Taylor.

This novel is sexy, gritty and a little bit raw.

Please note this novel contains adult content, such as swear words and sexual references.

NOTE: This is part 1 of a 2 part story, but can be read as a stand alone.
Full length novel at 96,000 words.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/29425875-perception-of-life

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/29425875-perception-of-life