Sway
angielski
Madeline

BARRETT LANDRY has it all. Power, prestige, and plenty of women, the dapper politician’s life is pretty phenomenal. But in the midst of the biggest campaign of his life, he needs to focus. The last thing he can afford is a distraction. ALISON BAKER is a work-in-progress. As a single mother to HUXLEY, she’s rebuilding life on her terms. She’s focused on family, faith, and a future for her son...

BARRETT LANDRY has it all.

ALISON BAKER is a work-in-progress.
As a single mother to HUXLEY, she’s rebuilding life on her terms. She’s focused on family, faith, and a future for her son that can’t be taken away. Putting her child first means not being careless, no matter what.

A chance encounter forces Barrett and Alison to redefine what they really want out of life. But everything comes at a cost ... and sometimes, even for love, it’s a price too steep to pay.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/29562692-sway

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/29562692-sway

mclena | 2016-10-16
Przeczytana: 16 października 2016

"Everything comes at a cost.
Sometimes even for love, it's a price too steep to pay."

Adriana Locke jest dla mnie dość nowa postacią w kręgu czytelniczym. Porwała mnie w swojej powieści "Sacrifice" potem spróbowałam co ma do zaproponowania w "Wherever It Leads" i wtedy rzuciło mi sie w oczy, że w przeciwieństwie do wielu innych autorek typowych romansów, jej książka mimo wszystko to nie sama erotyka, lecz własnie coś więcej. Spodobał mi sie ogromnie jej styl, dlatego do "Sway" podeszłam dość pozytywnie nastawiona, mimo tematyki politycznej, której nie trawię i nie rozczrowałam się. Lekturę dosłownie połyka się niedostrzegając tego, co już mówi samo za siebie.

Ogromnym plusem jest tutaj postać Alison, która od początku wyraźnie pokazuje jak silną jest kobietą i potrafi nie stracić głowy dla mężczyzny, tylko dlatego, że jest dobrze wyglądającym, wpływowym biznesmenem w garniturze, któremu kobiety rzucają się do stóp. Podobało mi się też to, że sama Alison mimo iż jest z nizin...

kala | 2016-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2016

Jak to dobrze że niektórzy autorzy tego typu książek mają coś więcej do przekazania czytelnikowi niż tylko nowe pozycje w kamasutrze ;-) Jest to powieść bardziej obyczajowa ale tylko dla dorosłych. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie : dziki seks, miłość, oddanie, zrozumienie... ale jest to przesłanie - by żyć i postępować według własnych reguł i sumienia.

Lena95 | 2017-08-06
Na półkach: Przeczytane, 2017