Z myśliwskiego dziennika

Tłumaczenie: Roman Sikora
Wydawnictwo: Atra World
literatura faktu
Atra

Przełożony na język polski dziennik myśliwski następcy tronu niemieckiego stanowi unikalną publikację rozpowszechnionych na Śląsku łowów na jelenie przy użyciu fladr, W książce znajdziemy opis polowań na kozły pod Oleśnicą, w Szkocji na pardwy, Cejlonie i w Indiach na słonie i tygrysy, a w Alpach zapolujemy razem z królem Włoch na koziorożce. Do książki dołączono myśliwskie wspomnienia...

Do książki dołączono myśliwskie wspomnienia Juliana Fałata który był nadwornym malarzem na cesarskim dworze.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: google

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!