Jak bardzo cię kochałem

literatura rumuńska
Lugal

m4ckoj | 2017-03-19
Przeczytana: 17 marca 2017

Historia rodziny, opowiedziana przez mężczyznę, który przybył do swojej rodzinnej wioski na pogrzeb swojej matki. W książce jest dużo płaczu, lamentu, bólu, ale i wspomnień z dzieciństwa. Akcja toczy się bardzo wolno. Chwilami wyzwala zadumę nad tematem życia i śmierci.
Książka napisana jest "jednym tchem", nie ma rozdziałów, części. Zaczyna się i kończy. Dla mnie był to kłopot. Ciężko mi było znaleźć odpowiedni moment na przerwanie czytania.

Dąbrówka | 2016-06-27
Przeczytana: czerwiec 2016