Kieruj swoim życiem. Wydanie 3

Wydawnictwo: Czarna Owca
poradniki
youstyna

Czy czujesz czasami, że nie masz kontroli nad swoim życiem? Czy masz wrażenie, że często ulegasz manipulacjom i pozwalasz innym sterować sobą? Czy przedkładasz lojalność wobec pracodawcy nad życie rodzinne? Czy często porównujesz się z innymi i na tej podstawie oceniasz własne osiągnięcia? Czy zdarza ci się rozpamiętywać smutne wydarzenia z przeszłości? Czy potrafisz być kreatywny w każdej sytuacji? Czy trudno jest ci osiągnąć spokój wewnętrzny i dystans wobec otaczającego cię świata?

Jeśli tak, to ta książka jest dla Ciebie! Czas, byś ogłosił swoją deklarację niepodległości.

Książka, którą trzymasz w ręku, to jeden z najbardziej znanych poradników na świecie. Od pierwszego jej wydania w Polsce minęło 15 lat. Jej autor, Dr Wayne W. Dyer, znany psychoterapeuta amerykański, autor ponad 30 książek, od czterdziestu lat pomaga osiągać sukces i szczęście ludziom na całym świecie.

darkakadarka | 2017-09-24
Na półkach: Walentynkowe
Przeczytana: wrzesień 2017

Druga książka, po Pokochaj siebie. Podzielona na rozdziały - rodzaje wiktymizacji, na przykład praca, rodzina, porównywanie się, przeszłość i tak dalej. Rady, podane przykłady prawdziwych historii. Pozycja z siły, a pozycja ofiary. Na końcu test.

#Takie książki nie mają zmienić życia, i tego nie zrobią, jeśli jednak choć jedno zdanie zostanie nam w głowie, warto było po nią sięgnąć.

Seb | 2017-08-30
Bookaterka | 2017-05-26