Połączeni. Znajdź mnie

Cykl: Połączeni (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Find me
ew_cia

Kontynuacja losów najbardziej elektryzującego duetów wszech czasów - spin off kultowej trylogii Uwikłani. Gwen Anders rozpoczęła pracę w klubie Sky Launch, aby zapomnieć o dręczącej ją przeszłości i zacząć wszystko od nowa. Szybko odnajduje się w nowym otoczeniu. Zaprzyjaźnia się też ze swoją koleżanką z pracy – Alayną Withers oraz z nowym właścicielem, Hudsonem Piercem. Gwen czuje się tu jak...

Gwen Anders rozpoczęła pracę w klubie Sky Launch, aby zapomnieć o dręczącej ją przeszłości i zacząć wszystko od nowa. Szybko odnajduje się w nowym otoczeniu. Zaprzyjaźnia się też ze swoją koleżanką z pracy – Alayną Withers oraz z nowym właścicielem, Hudsonem Piercem. Gwen czuje się tu jak w domu.

Rozpoczęcie wszystkiego od nowa wiąże się z zostawieniem za sobą trudnych wspomnień z przeszłości – wkrótce jednak okazuje się, że to nie takie proste. Gwen nie jest również w stanie zapomnieć o JC – mężczyźnie, dzięki któremu po raz pierwszy uwierzyła w to, że świat może być piękny. Jest świadoma, że nie powinna się w nim zakochiwać, jednak teraz pragnie zrobić wszystko, by nie stracić ukochanego.

Gwen obawia się, że nigdy nie będzie żyć normalnie. A jeśli nawet jej się uda, to czy powinna nadal karmić się nadzieją, że JC kocha ją na tyle mocno, aby w końcu mogli się odnaleźć?

Czy Gwen i JC pokonają przeszkody stojące na drodze do ich wspólnego szczęścia?

Czy Gwen będzie potrafiła ponownie przebaczyć ukochanemu?

Czy z próby, jakiej zostaną poddani, wyjdą silniejsi, niż byli przedtem?

Pulsująca zmysłowość, której nie sposób okiełznać

„Laurelin Paige nie przestaje zaskakiwać nas swoimi arcydziełami. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że Znajdź mnie szybko dołączy do tej kolekcji”.
Candi, „Dirty Laundry Review”

„Ta książka kipi od seksu i prowokacji. Chemia między Gwen a JC jest tak silna, że aż zapiera dech w piersiach”
Melanie Harlow, bestselerowa autorka „USA Today”

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl/

Kasiek | 2017-01-30
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 23 stycznia 2017

Książka jest kontynuacją losów Gwen i JC. Pierwsza część została przerwana w newralgicznym momencie i przyznam, że z zainteresowaniem sięgnęłam po kolejny tom. No i tu początek rzeczywiście okazał się wart czekania, jednak im dalej tym nudniej. Jak już w końcu główna para bohaterów spotkała się po długim czasie i wszystko między sobą wyjaśniła, to reszta wydaje się dość naciągana. Pojawiają się nowe problemy, jednak mało skomplikowane i dość przewidywalne. Nic nowego, nic co przykułoby uwagę i wciągnęło. Tak więc na tym etapie pożegnam się z tym cyklem i nie sięgnę po kolejne tomy, tak jak to było w przypadku poprzedniej serii autorki.

Karolina Hajdysz | 2018-02-10
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam

Po lekturze "Światła między oceanami" potrzebowałam czegoś lekkiego i nieskomplikowanego. Tak więc wybór padł na kontynuację serii "Połączeni". Musiałam zrobić mały research by przypomnieć sobie o co chodziło w pierwszym tomie :).
Minął przeszło rok od zaginięcia JC, z którym Gwen Anders (nasza główna postać) spotykała się przez dłuższy czas. Zniknięcie owiane było samymi niewiadomymi mimo, że sam związek rozwijał się wręcz idealnie. Pewnego dnia mężczyzna oświadczył się Gwen, a gdy ta odrzuciła jego propozycję po prostu zapadł się pod ziemię. Tak zakończył się pierwszy tom - złamane serce, złość, odrętwienie. Od tamtego czasu dziewczyna z całych sił próbowała na nowo zacząć żyć, spotykała się bez zobowiązań z bratem Hudsona Pierce'a, ale jej myśli wciąż krążyły wokół dawnej miłości. Wszystko stanęło w miejscu gdy panna Anders zobaczyła JC w telewizji. Właśnie ruszyła w sądzie głośna sprawa o zabójstwo, a on był kluczowym świadkiem, który ma w niej zeznawać.
Powiem szczerze, że...

Joanna J | 2019-04-26
Przeczytana: 25 kwietnia 2019

Kontynuacja losów Gwen i JC. Muszę przyznać, że po przeczytaniu pierwszego tomu natychmiast chciałam poznać dalszy ciąg. Początkowo było nieźle. Chemia, namiętność, iskry, niestety w połowie książki chyba wątek się wyczerpał. Charyzmatyczny JC przyjął rolę kobiety, która wiecznie chce, a nie może. Dodatkowo w tle Hudson i Alayna, nudni jak flaki z olejem. Ale czytało sie nieźle, tylko bez fajerwerków.

Witch | 2018-09-21
Przeczytana: 21 września 2018

Zarówno w poprzedniej części jak i w serii "Uwikłani" Gwen wydawała się twardą babką. W tej części jest twarda jak... mój brzuch po dwójce dzieci ;) :) ;)

mania_kch | 2017-02-17
Na półkach: Przeczytane, 2017

Ciąg dalszy historii Gwen i JC, niestety zdecydowanie słabsza od części poprzedniej. Króluje w niej nieustanny dramatyzm, po czym na końcu następuje wysyp cukierkowych scen. Na plus działa wątek kryminalny sprawiając, że ta historia to coś więcej niż zwykły romans z elementami erotycznymi.

gleism | 2018-06-29

Część druga historii Gwen i JC też trzyma dobry poziom. Koniec przewidywalny, ale po drodze kilka zaskakujących zwrotów akcji.

bookish | 2017-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2017

nie wiem czy druga część tej serii jest lepsza czy gorsza od poprzedniczki. myślę, że utrzymuje się na tak samo średnim poziomie.
oczywiście, w książce pojawiają się bohaterowie z uwikłanych, czyli Hudson i jego wybranka, ale grają drugoplanowe role.
ale ten wątek o powrocie JC, dziecku i ucieczce to naprawdę liczyłam na coś więcej. wystarczy jeden dzień by porozmawiali, udali się na randkę, przespali się ze sobą i zaręczyli. aż chce się powiedzieć: serioo?
bardzo też ubolewam, że autorka nie rozwinęła tego wątku o świadku koronnym, szkoda. naprawdę szkoda. myślę, że jakby się na tym skupiła to faktycznie ta książka mogłaby mieć troszkę pikanterii, a tak to wyszło coś mało smacznego.

dkwiatkowska26 | 2016-12-16

tak tak i jeszcze raz tak !
Bardzo fajna seria :) W sumie ciężko było mi się odnaleźć i umiejscowić Gwen w serii Uwikłani, no ale w końcu dałam radę :D
Jeśli komuś przypadła do gustu właśnie Uwikłani, to polecam także tę, ponieważ, są one do siebie podobne, np pod względem pisania :)
tak więc polecam :)

SkrytaKsiążka | 2017-04-06

'Znajdź mnie' jest kontynuacją cyklu 'Połączeni' autorstwa Laurelin Paige. Pierwszy tom o tytule 'Uwolnij mnie' skupiał się głównie na poznaniu głównych bohaterów, nakreśleniu ich relacji, która była momentami bardzo burzliwa i zweryfikowaniu tożsamości JC - mężczyzny nic nie mówiącym o sobie, który pojawił się w życiu Gwen z wieloma tajemnicami.

Mam wrażenie, że druga część wypadła tak samo jak jej poprzedniczka. Oba tomy są na takim samym poziomie i nie czuję aby było w którejś części coś lepszego albo gorszego. 'Znajdź mnie' przedstawia dalsze losy głównych bohaterów od momentu zakończenia wydarzeń z pierwszej części cyklu. Dodatkowo również wspomnę, że historia jest powiązana z serią 'Uwikłani' tej samej autorki, ale można ją czytać osobno, ponieważ to dwie różne opowieści.

W tej książce dostajemy trochę więcej informacji o życiu JC'a. Już na samym początku zostaje nam zdradzone jego imię i nazwisko a tajemnice które skrywał, powoli zaczynają wychodzić na jaw. Główna...

werka777 | 2017-01-05
Przeczytana: 05 stycznia 2017

Przejmująca stery narracji Gwen, główna bohaterka, fascynuje, ale też irytuje. Ambitna, rozbita, pragnąca szczęścia – wzbudza podziw i współczucie, chociaż swoim niezdecydowaniem i chwilowym egoizmem potrafi wyprowadzić z równowagi. Można powiedzieć, że już samą swoją osobą pisze ona zapewniającą paletę wrażeń historię. Nie byłoby w niej jednak niczego wyjątkowego, gdyby nie JC.

Chyba nie spotkałam dotąd bardziej tajemniczego bohatera na kartach literatury, aniżeli jest nim enigmatyczny partner Gwen. Znany wyłącznie z pseudonimu, wreszcie zaczyna zdzierać maski, a każde jego nurtujące i zadziwiające zachowanie zostaje wytłumaczone i nabiera sensu. Podobało mi się to, że autorka pozostawiła jego historię drugiej części, przez co kontynuacja potrafi zaskoczyć nie tylko nowym biegiem wydarzeń, ale także przeszłością. Dla mnie to właśnie JC okazuje się główną gwiazdą tej powieści. To mężczyzna, który oprócz doznań, potrafi zafundować kobiecie coś więcej.

Przyznam, że pierwszy tom...