Sekrety skuteczności

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki
orchideaidea

"Sekrety skuteczności" uświadamiają nam, że bycie bardziej wydajnym w życiu nie zawsze sprowadza się do jednej metody; wielkie kroki naprzód często wynikają z tych chwil olśnienia, które zdają się pojawiać znikąd. Kiedy przeczytasz książkę Vince?a, zorientujesz się, skąd wzięły się twoje objawienia!? - Tom Antion, były prezes National Capital Speakers Association i autor książki The Ultimate...

- Tom Antion, były prezes National Capital Speakers Association i autor książki The Ultimate Guide to Electronic Marketing for Small Business

"Sekrety skuteczności" pozwolą ci zwiększyć swoją produktywność, praktycznie w każdej sferze życia. Nie spodziewaj się jednak, że znajdziesz w niej gotowy przepis na osiągnięcie sukcesu.

Natomiast ta książka została napisana tak, aby pobudzić twój umysł do maksymalnej aktywności, co zaowocować powinno pomysłami i sposobami, które pomogą Ci:

? Przekonać siebie i innych do działania

? Doświadczać w życiu więcej szczęścia

? Stwarzać trwalsze związki z ludźmi myślącymi pozytywnie i konstruktywnie

? Pokonywać więcej w krótszym czasie

? I wiele jeszcze innych, dobrych rzeczy zrobić.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!