Jak ogień

Wydawnictwo: Czarna Owca
Som eld
Maciej Muszalski
Ag2S

Pierwsza miłość pali jak ogień Zwracają na siebie uwagę już na statku. Lollo zerka na nią – piegowatą dziewczynę w dżinsowej kurtce i z potarganymi włosami, która wygląda jak fragment morza, a jej tata jest już po trzech piwach. Przypominają dwa rozczochrane ptaki – dużego i małego włóczęgę. Anna patrzy na nieznajomą dziewczynę – ma granatową marynarkę i lśniące włosy spięte w koński ogon....

Pierwsza miłość pali jak ogień
Anna patrzy na nieznajomą dziewczynę – ma granatową marynarkę i lśniące włosy spięte w koński ogon. Należy do tych bogaczy, którzy wypływają na szkiery, bo na lądzie mają już wszystkiego za dużo. Kiedy obie rodziny wysiadają na Slandö, bogata dziewczyna i jej rodzice idą w przeciwną stronę niż oni.
Pewnego wieczoru Anna spotyka tę Lollo na swoim pomoście. Ich dłonie na chwilę się stykają, kiedy obie wsiadają do łódki zacumowanej przy stanowisku numer 16. Od teraz wszystko pachnie jak ogień.

źródło opisu: http://www.czarnaowca.pl/literatura_dla_mlodziezy/jak_ogien,p541576895

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/literatura_dla_mlodziezy/jak_ogien,p541576895

Joanna | 2017-04-13

Bardzo szybko się czyta, ale ta pozycja niczym nie zachwyca. Podczas czytania nie poczułam ognia opisanego na okładce.

Insanity | 2017-07-10

Książka jest nudna. W 80% składa się z bezsensownych dialogów i opisów łowienia ryb, czy czegoś tam, bo nawet nie zapamiętałam. Miłość jest na drugim planie, jakby ryby były bardziej interesujące.

aannaa | 2016-11-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 30 października 2016

Książka nie należy do moich ulubionych. Bardzo szybko się ją czytało, ale fabuła mnie nie zainteresowała.

Eskapistka | 2018-04-26
Morel | 2017-12-03