Oni 2

Cykl: Oni (tom 2)
Wydawnictwo: The Cold Desire
silwana

"W drugim tomie „Onych” poznajemy bliżej Głowę Rodu Krewnych, a także więźniów Panoptikonu, z których jeden głęboko na dnie pamięci skrywa tajemnicę dotyczącą swojego pochodzenia oraz tragicznej miłości. Tymczasem (Prawie) Książę Kłów i szef Świtu stają na głowie, rękach i rzęsach, żeby skrzyknąć całe to „popierdolonetowarzystwo”, jakim są Kły, Krewni i Obdarzeni i razem uratowaćZmierzchan przed (nie całkiem) niesprawiedliwym wyrokiem. Czym im się uda? A może kogoś czeka okrutny los? Kiedy nikt się nie spodziewa, nie wszystko idzie zgodnie z planem i wówczas pojawia się ten, który był dla niektórych bohaterów wzorem… i cieniem. Ten, którego od lat nie powinno być na tym świecie."

źródło opisu: http://www.wydawnictwotcd.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwotcd.pl/

silwana | 2017-09-06
Przeczytana: 05 września 2017

Książka podzielona jest na dwie części, chociaż właściwie to na trzy. Pierwsza część opowiada co działo się przed tomem pierwszym. Druga część o czasie teraźniejszym, a trzecia to tak na prawdę dodatek. W tym tomie żal mi było Maxa, nie dość, że niezbyt uzdolniony to jeszcze porzucony przez ukochanego. Co mnie najbardziej rozczarowało to to, że nie jest to ostatni tom, a o kolejnym nic nie słychać.

Indyviduum | 2016-07-24
Sophia_27 | 2017-04-24
Annairda | 2017-02-12
Na półkach: Chcę przeczytać, LGBTQ
    Magnetyzm
    Arwi Michaelis, Aleksandra Kapała, Szehina, Danuta Miklaszewska, Katarzyna...
    Oni
    Katarzyna Moch