Ja, Ty i ja

Wydawnictwo: The Cold Desire
polska manga
komiksy
silwana

"Shiro i Akira zawsze sobie radzili. Pomimo tego, że obaj to otaku,podziwia ich cała szkoła.Oczywiście nikt nie zna prawdy! Shiro, jak przystało na uroczego podrywacza, zachwyca wszystkie koleżanki, natomiast Akira błyszczy powagą i inteligencją. Ponadto jest przekonany,że jego nieporadny przyjaciel wymaga całodobowej opieki,ale w obliczu niespodziewanego kryzysu Shiro zaskoczy ich obu.Akira natomiast zostanie zmuszony do podjęcia decyzji, która zaważy na przyszłości ich związku.A wszystko to przez książkę pt. "Casanova Ryuji i jego harem"?!"

źródło opisu: Wydawnictwo The Cold Desire 2016

źródło okładki: http://www.wydawnictwotcd.pl/