biznes, finanse
youstyna

Książka zawiera kompleksową wiedzę, jaką powinien posiadać inwestor zamierzający działać na rynku nieruchomości. Omawia wszystkie informacje istotne dla osób zainteresowanych problematyką rynku nieruchomości, porusza także tematy związane z ryzykiem inwestycyjnym, pomagając analitykom kredytowym przy ocenie wniosku kredytowego przewidzieć wszystkie możliwe do zrealizowania rodzaje ryzyka.

"Niniejsza książka ma na celu przybliżenie problematyki związanej z rynkiem nieruchomości poprzez usystematyzowanie pojęć, opisanie metod finansowania tego rynku, wskazanie niezbędnych produktów ubezpieczeniowych powiązanych z tym rynkiem, a także scharakteryzowanie szerokiego zakresu działań uczestników rynku nieruchomości. Autorzy poruszyli również istotny temat związany z inwestowaniem na rynku nieruchomości, strategiami inwestycyjnymi oraz ryzykiem z tym związanym. W książce połączono szeroki zakres wiedzy teoretycznej pochodzącej z rozmaitych źródeł z przykładami z praktyki gospodarczej oraz materiałem faktograficznym."
Dr hab. Aleksander Maksimczuk, prof. UwB