Turystyka motocyklowa. Biblia

Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
motoryzacja
youstyna

Turystyka motocyklowa to najlepszy sposób na zwiedzenie świata, ale uprawianie jej bez odpowiedniej wiedzy i umiejętności może zmienić podróż życia w katastrofę. Konsekwencją może być kosztowna naprawa motoru, złamanie, aresztowanie w kraju trzeciego świata, a nawet rozwód. Większość ludzi odrabia te lekcje, odczuwając je na własnej skórze, ale dzięki lekturze "Biblii turystyki motocyklowej"...

Większość ludzi odrabia te lekcje, odczuwając je na własnej skórze, ale dzięki lekturze "Biblii turystyki motocyklowej" możesz skorzystać z doświadczenia jej autora Freda Rau’a, który już najważniejsze lekcje osobiście przepracował. Rau dzieli się w niej doświadczeniem całego życia spędzonego w podróży na motocyklu, poruszając takie tematy, jak wybór odpowiedniego sprzętu, najlepsze zastosowanie systemów GPS, pakowanie bagażu i wiele innych.

Jest to najlepszy poradnik dla osób które nie wyobrażają sobie życia bez motoru i chcą być przygotowane do jednej z najwspanialszych przygód swojego życia czyli zwiedzania świata na motocyklu.

Małgorzata Balcerzak | 2017-05-02
koza11 | 2016-12-12