Zgłosuj na książki roku 2017
Aced
angielski
Marika

Co się stanie, gdy dwa różne światy się ze sobą zderzą? Ace Locke jest najseksowniejszym aktorem Hollywood grającym w filmach akcji. Kobiety na całym świecie rzucają majtki w jego kierunku, ale Ace nie jest nimi zainteresowany – bardziej ciekawią go męskie bokserki. A konkretniej mówiąc, te na niemal gołym modelu z billboardu, który mija każdego dnia. Chociaż ostatnio trafił na pierwsze...

Co się stanie, gdy dwa różne światy się ze sobą zderzą?

Chociaż ostatnio trafił na pierwsze strony gazet przez swój publiczny coming-out, Ace ostrożnie podchodzi do zawierania związków, obawiając się tego, co osąd publiczny może zrobić z jego karierą. Ale jest coś w wyrazie twarzy tego modela, co go intryguje i prowokuje myśli typu „co by było, gdyby…?”.
Dylan Prescott właśnie odniósł sukces w swojej jak dotąd największej kampanii modowej. Takiej, dzięki której jego zdjęcia widnieją w całym L.A. – a ma na nich niewiele więcej niż to, w czym się urodził. A kiedy zostaje obsadzony w roli w najnowszym przeboju kinowym Ace’a, zbliża go to bezpośrednio do jego największej fantazji.
Pozornie pewny siebie, Dylan nie ma problemu ze swoją orientacją seksualną ani wyglądem ładnego chłopca i obie te rzeczy wykorzystuje na swoją korzyść, by dostać to, czego chce. A to, czego chce, jest niemożliwe – Ace Locke.

magpie101 | 2017-09-08
Na półkach: Przeczytane, Tematyka MM
Przeczytana: 08 września 2017

Ace to znana na calym swiecie hollywoodzka gwiazda kina akcji, do ktorej wzdychaja tlumy fanek. Rok wczesniej ujawnil, ze jest gejem jednak nigdy nie byl w zwiazku i nie pokazal sie z innym mezczyzna dlatego dziennikarze sledza kazdy jego krok aby byc tym pierwszym, ktory zrobi mu zdjecie z chlopakiem.
Dylan to seksowny model bielizny, nikomu nie znany, ktory po namowach agentki chce swoich sil sprobowac na planie filmu i w ten spsob poznaje Ace.
Dylan od zawsze byl zauroczony slawnym aktorem, a Ace codziennie wzdychal na widok Dylana na bilbordzie jednak nie chce dopuscic go do siebie, bo wie, ze to moze zniszczyc jego rozwijajaca sie kariere.
Gdy juz w koncu stworzyli cudowny i goracy zwiazek postanawiaja na prosbe Ace trzymac go w sekrecie co oznacza, ze nie moga wspolnie wychodzic, trzymac sie za reke i byc para przed ludzmi.
Ta dwojka to cudowni faceci, od poczatku byla chemia miedzy nimi, szanuja sie wzajemnie i jest goraco.
Konczy sie w takim momencie, ze od razu zabieram...

Ace jest znanym na całym świecie aktorem w filmach akcji. Kilka miesięcy temu przyznał się do tego, że jest gejem, ale od tamtego czasu jeszcze z nikim się publicznie nie pokazał. Jednak od pewnego czasu kimś się fascynuje. Tyle że tym kimś jest... seksowny facet z billboardu, który codziennie mija.
Rozpoczyna właśnie pracę nad nowym filmem i kiedy pierwszego dnia pojawiają się nowi aktorzy, Ace nie może uwierzyć, że wśród nich znajduje się właśnie ten model, o którym fantazjował od kilku tygodni, Dylan.
I szybko okaże się, że fascynacja nie jest jednostronna...

Przede wszystkim ta książka była dla mnie zaskoczeniem, bo był to sekretny projekt autorek i ujawniły coś o nim dopiero na miesiąc przed premierą. Poza tym, zrobiły tutaj coś, czego jeszcze nie widziałam – wzięły bohaterów ze swoich książek i oddzielnych serii – Ace’a z książki Brooke („Hooker”) i Dylana z książki Elli („Devil’s Kiss”) – i napisały dla nich wspólną historię. No genialne! Poza tym świetne było to, że...

Gabi | 2017-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2017

Pokochała tych dwóch facetów, facetów, którzy pochodzą z dwóch różnych światów. Aced jest słynnym aktorem, a on modelem ,który dopiero rozpoczyna karierę i wchodzi powoli w ten świat , świat , błysku fleszy,paparazzich , w którym nie ma nic prywatności,ma wielki sekret,który ukrywa przed wszystkimi, został bardzo zraniony w dzieciństwie przez swoją matkę,ciągnie ich od samego początku, gdy tylko się spotykają , bucha od nich seksem i namiętnością. Ale nie chcą aby ten sekret wyszedł na wolność, puki mogą ukrywają to przed wszystkimi, Ace spełnia każde życzenie Dawida, zabiera go w miejsca ,o których mógłby tylko pomarzyć, ufa mu, a przede wszystkim kochają się, oj i to bardzo, ale bajka nie trwa długo i ci wredni paparazzi , dobierają im się do skóry, czy przetrwają teraz w tym świecie, czy to ich zniszczy? Oby nie

Maniaczka | 2017-11-11

Pierwszy raz czytałam o homosexualitach,ale nie ostatni....Czekam na ciąg dalszy! Polecam :)

Kasia_o2 | 2017-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2017

Ufffff
GORĄĄĄCO I PARNO DO SAMEGO KOŃCA.
POLECAM

Amathea | 2018-02-18